Doorgaan naar hoofdcontent

Portugal: Termijn verlengd voor eerste verklaring van uiteindelijke begunstigde

Termijn verlengd voor eerste verklaring van uiteindelijke begunstigde
De regering verlengde de termijn naar 30 juni om de eerste verklaring van uiteindelijke begunstigde in te dienen. De beslissing werd bekend gemaakt in een gezamenlijke beschikking van de staatssecretaris van fiscale aangelegenheden en de staatssecretaris van justitie. De beschikking vermeldt dat "de verplichting tot eerste verklaring van uiteindelijke begunstigde, voorzien in het kader van...
Lees verder

Benzineperikelen: akkoord tussen ANTRAM en de chauffeursvakbond?
Het Ministerie van Infrastructuur en Huisvesting deelde mee dat de Nationale Vereniging van Openbaar Goederenvervoer (ANTRAM) e de Nationale Vakbond van Chauffeurs van Gevaarlijke Stoffen (SNMMP) vandaag in beginsel een akkoord bereikt hebben over de arbeidsvoorwaarden voor chauffeurs van gevaarlijke stoffen. Toch zei de vicevoorzitter van de vakbond Pedro Hardal Henriques dat de vooraankondiging...
Lees verder

Minder Sardientjes
De Portugese vissers willen een quotum van 15.000 ton hanteren voor de sardines, maar minister van de zee Ana Paula Vitorino stelt: "Portugal kan niet vissen op de sardine die het niet heeft". "We kunnen de sardines niet vangen die we niet hebben. De overbevissing die jarenlang is toegestaan, heeft ervoor gezorgd dat het bestand […]
Lees verder

PSP waarschuwt voor fraude
De PSP (Polícia de Segurança Pública) waarschuwt voor een fraude met een zogenaamde wedstrijd van de CTT (Portugese postbedrijf). Op hun Facebookpagina publiceerde de politie een bericht om te waarschuwen voor deze zogenaamde wedstrijd waarin gebruik wordt gemaakt van een afbeelding van het postbedrijf. De PSP werd ingelicht door een burger die een link ontving […]
Lees verder

Verplicht stoppen voor gekleurde oversteekplaatsen?
(Foto: André Couto) Wie al in Campolide was, heeft zeker de twee nieuwe gekleurde oversteekplaatsen gezien. Het gaat over een initiatief van het gemeentebestuur ter bevordering van de 'gelijkheid', maar wat vragen opwerpt vanuit het juridisch oogpunt en over de verkeersveiligheid. José Miguel Trigoso, voorzitter van de Portugese Verkeersveiligheid, meent dat de regenboogoversteekplaatsen...
Lees verder