woensdag 1 mei 2019

Uitnodiging Dodenherdenking ambassade vrijdag 3 mei a.s.

Uitnodiging Dodenherdenking ambassade vrijdag 3 mei a.s.
Vanwege de gebleken grote belangstelling voor een herdenkingsplechtigheid zal de ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden in Bangkok op vrijdag 3 mei 2019 een bijeenkomst organiseren op het terrein van de ambassade. In verband met de kroningsplechtigheden van 4 tot 6 mei is voor deze alternatieve datum gekozen. Om 16.30 uur zal worden verzameld bij de residentie. De plechtigheid zelf start om 17.00 uur. Wanneer u de herdenking wenst bij te wonen kunt u zich tot donderdag 2 mei aanmelden...
Lees verder

Europese Parlementsverkiezingen Hong Kong
Op 23 mei 2019 vinden de Europese Parlementsverkiezingen plaats.
Lees verder

'Dienstverlening met een persoonlijk tintje, dat is onze succesformule'
Steeds meer bedrijven zien ambassades en consulaten als een volwaardige handelspartner in het buitenland. André Driessen en Lucille Merks van het ministerie van Buitenlandse Zaken vertellen wat zij precies doen voor Nederlandse ondernemers over de grens. 'Onze collega's weten wat er speelt in de regio, kennen het investeringsklimaat en hebben de juiste contacten.'
Lees verder

Blog 8 van Ambassadeur Kees Rade
Beste landgenoten, De naweeën van de verkiezingen van 24 maart zorgden voor een novum in mijn diplomatieke carrière: ontboden worden op het lokale ministerie van Buitenlandse Zaken. Dit was mij nog nooit overkomen. De aanleiding: op 6 april moest Future Forwardleider Thanatorn zich vervoegen op een politiebureau om een aanklacht aan te horen inzake de rol die hij zou hebben gespeeld tijdens een betoging die in 2015 had plaatsgevonden. Het is staand beleid van de EU en gelijkgezinde landen in...
Lees verder

Stemmen voor de verkiezingen van het Europees Parlement vanuit Zuid-Sudan
Lees verder