woensdag 8 mei 2019

VBNGBk: Stemmen voor de Europees Parlementsverkiezing van 23 mei 2019

Stemmen voor de Europees Parlementsverkiezing van 23 mei 2019
Onlangs hebben Nederlanders woonachtig in het buitenland, en die zich daarvoor hebben aangemeld, een bericht gekregen hoe ze hun stem voor de Europees Parlementsverkiezing van 23 mei 2019 moeten uitbrengen. Dit bericht met uitleg is verzonden met daarbij het stembiljet Europees Parlementsverkiezing van 23 mei 2019 en een overzicht kandidaten  Europees Parlementsverkiezing van 23 mei 2019. Doe uw briefstem […]
Lees verder

Petitie actie van Nederlandse Vereniging van Organisaties Gepensioneerden (NVOG)
Wij hebben op 6-5-2019 van Hans Knip wonende in Duitsland het verzoek ontvangen volgend bericht te plaatsen. "Petitie actie van Nederlandse Vereniging van Organisaties Gepensioneerden (NVOG)" De verenigingen van gepensioneerden, de KNVG en NVOG, vragen namens gepensioneerden en toekomstig gepensioneerden in Nederland dringend aan de Tweede Kamer om samen met de minister van Sociale Zaken en […]
Lees verder

Bericht Kiezers buiten Nederland: "Zorg voor een juiste registratie stemmen vanuit het buitenland"
Vandaag kregen mogelijk sommige Nederlanders woonachtig in het buitenland, en zich hebben geregistreerd, een bericht betreffende een juiste registratie inzake stemmen vanuit het buitenland voor de EP verkiezing. Hier kunt u het bericht in zijn geheel lezen. Meer informatie of vragen hierover: Neem gerust contact op via [email protected] of via telefoonnummer 0031 70 353 4400. […]
Lees verder