Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Voorlopige aanslag CAK afgekeurd

Voorlopige aanslag CAK afgekeurd
ECLI:NL:CRVB:2019:1573 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 08-05-2019 Datum publicatie 09-05-2019 Zaaknummer 17/1681 ZVW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Nu CAK de verschillen tussen de print van de Fibase-gegevens, de jaaropgaven en de bij de voorlopige jaarafrekening over 2014 in aanmerking genomen ingehouden buitenlandbijdrage niet heeft kunnen verklaren, is de berekening van […]
Lees verder

Grenzeloosondernemen : radiodebat over EU in analoop naar Europese verkiezingen
Zojuist is dit debat gehouden vanuit Amsterdam met 4 personen, vertegenwoordigers van D'66, CDA, PvdA, Groen Links. Onderwerpen: stemmen vanuit het buitenland door Nederlanders, verlies Nederlanderschap, Brexit en gevolgen voor Nederlanders in het V.K en Britten in Nederland. Als laatste kwam het onderwerp aan de orde van het dubbel betalen voor ziektekosten door verdragsgerechtigden: aan […]
Lees verder

Nieuwe landenvertegenwoordiger Duitsland.
Wij hebben als bestuur het genoegen u te kunnen mededelen dat de heer Dick van den Bergh per heden onze nieuwe landenvertegenwoordiger voor Duitsland is.  Wij wensen Dick veel succes toe in deze functie. Dick van den Bergh is bereikbaar onder het mailadres: [email protected]
Lees verder