donderdag 9 mei 2019

Verenigde Staten: PUBQUIZ 2019


     
 
Banner-LEFT.png

TNC PUBQUIZ 2019
Donderdag, 23 mei 2019   |   19:30-22:00 uur
 
 

Dear Nederlandse Nederlandse,

On Thursday, May 23rd it's time for the TNC PUBQUIZ 2019. The Netherland Club's annual thrilling quiz about New York. Show us what you know about the city, its history, art, geography, sports and people, and in the meantime learn new facts about The Big Apple! This event will be held in Dutch.

 

Hoeveel metrolijnen telt NYC?
In welke buurt bevinden zich de nieuwe Netflix studio's?
Wanneer werd Guggenheim NY gebouwd?

 

Na het overweldigende succes van vorig jaar doen we op Donderdag 23 mei 2019 een nieuwe zinderende TNC PUBQUIZ 2019. Deze bloedstollende team strijd draait om de ultieme kennis over de stad New York! Voor het winnende team wacht de enige roem en 'De TNC Grote Appel' wisseltrofee. Het wordt gegarandeerd weer een spannende, leerzame en vooral gezellig avond!!!

INSCHRIJVEN
Inschrijven kan op twee manieren. Als individu(ën)(1-3 personen) of als team (4-7 personen). Schrijf je bijvoorbeeld in met je collega's, je voetbalteam of een groep vrienden. Wanneer je je inschrijft als individu(en) word je door ons ingedeeld in een team dat bestaat uit individuele deelnemers. Deelname is uiteraard niet verplicht, iedereen is ook van harte welkom als publiek om de deelnemende teams aan te moedigen.

Schrijf je snel in, want deelname is beperkt! Inschrijven kan via de onderstaande 'Register here' knop tot dinsdag  21 mei om 23:59!!!
 
     


Balk - WHEN 2.pngDonderdag
23 mei 2019
19:30-22:00
Deuren open: 19:00 uur

 

Balk - WHERE 2.pngThe Warwick Hotel
65 West 54th Street
New York

 

Balk - INFO 2.pngTNC Members: $20
incl. 3 drinks

Non-members: $35
incl. 3 drinks

Language: Dutch

 

If you would like to attend, please get your tickets via the 'Register here' button below.

Register-here (Eng).jpg

 
 
 
 

We zien jullie graag bij de TNC PUBQUIZ 2019!

Groetjes,

Het team van TNC New York

 
  Onderbalk2.jpg