Doorgaan naar hoofdcontent

EYOF Baku in cijfers

EYOF Baku in cijfers
Met nog een maand te gaan, heeft de organisatie van het EYOF in Baku hun cijfers op een rij gezet. Dit is wat we kunnen verwachten eind juli: Datum 21-27 juli Dagen competitie 7 Sporters 3.600 Media 345 Sporten 10 Wedstrijdlocaties 12 Overige locaties 13 Uren live tv 200+ Deelnemende NOC's 48 Medaille-evenementen 135 Vrijwilligers 2.500
Lees verder

Triple ThreaT en Music All Enschede winnaars Club van het Jaar 2019
Basketbalvereniging Triple ThreaT uit Haarlem en Musicalvereniging Music All Enschede zijn uitgeroepen tot 'Club van het Jaar 2019'. Zij kregen dit te horen na de juryavond waar ze, samen met alle andere provinciewinnaars, hun clubverhaal mochten pitchen voor de jury. Naast de titel worden de winnaars beloond met professionele masterclasses die afgestemd worden op de behoeften van de club. En om de clubs extra in de schijnwerpers te zetten, maakt een productiemaatschappij een professionele promotiefilm voor hen. Triple ThreaT: een club met een enorme impact De jury heeft vele malen kippenvel gekregen tijdens het gesprek met Triple ThreaT en vat de vereniging als volgt samen: "Triple ThreaT is een way of life, een tweede familie. Voor sommigen zelfs de enige familie die ze hebben". Triple ThreaT ligt in Schalkwijk, een zogenoemde achterstandswijk in Haarlem. Een groot deel van de jeugd...
Lees verder

Winterspelen 2026 in Stockholm-Åre  / Milan-Cortina.
De Olympische en Paralympische Winterspelen 2026 zijn toegewezen aan Stockholm-Åre  / Milan-Cortina. Daarmee vinden de Spelen na Parijs 2024 opnieuw in Europa plaats. De leden van het IOC namen dit besluit op 24 juni 2019 tijdens hun congres in Lausanne. Er was keuze uit twee bids, Stockholm-Åre en Milan-Cortina. De voorkeur ging uit naar de Italiaanse/Zweeds combinatie van steden. Gerard Dielessen, algemeen directeur van NOC*NSF: "Het maakt ons niet echt uit waar de Olympische en Paralympische Spelen worden georganiseerd. Wij doen er altijd alles aan om TeamNL perfect voorbereid aan de start van die Spelen te brengen, daar hebben we ook nu weer 7 jaar voor. Voor ons als enthousiaste sport- en schaatsnatie is het wel prachtig om in 2026 de Spelen opnieuw dicht bij huis te hebben."   Zie hier voor meer over de plannen van Stockholm-Åre  Zie hier voor meer over de plannen van...
Lees verder