Doorgaan naar hoofdcontent

Frankrijk: 28 juli BZ golf- en wandeldag

28 juli BZ golf- en wandeldag
Op 28 juli 2019 vindt de vijfde editie van de BZ golf- of wandeldag plaats. Alles rond de Golfbaan van Bourbon-Lancy. U hoeft niet perse abonnee van BZ te zijn. Iedereen is welkom!  Het jaarlijkse BZ Golf toernooi is een open vriendschappelijk toernooi voor iedereen, die in het bezit is van een golfvaardigheidsbewijs. Voor de niet-golfers […] Het bericht 28 juli BZ golf- en wandeldag verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Foodtrucks overspoelen de Nièvre
Mobiele restaurants met pizza's, traditionele gerechten, hamburgers, de Indiase keuken. Je ziet ze tegenwoordig overal en in allerlei stijlen: camion-cantine food truck baraque à frites camion gourmand restaurant ambulant camion restaurant camion-bar Ze veranderen de relatie met restaurants doordat ze hun klanten in dorpen, op campings en in de buurt van drukke plaatsen in de […] Het bericht Foodtrucks overspoelen de Nièvre verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder