Doorgaan naar hoofdcontent

Holland Paviljoen tijdens Siamap-beurs in Tunesië

Holland Paviljoen tijdens Siamap-beurs in Tunesië
Doet u innovatief en duurzaam zaken in de land- en tuinbouw, veehouderij, visserij en/of viskweek en heeft u internationale ambities? Neem dan deel aan het Holland Paviljoen tijdens de toonaangevende Siamap-beurs van 24 tot en met 29 september. Deze tweejaarlijkse internationale beurs vindt plaats...
Lees verder

Meet up Ondernemerschapsonderwijs 24 juni 2019
Bent u als student, docent, manager uit het onderwijs of ondernemer geïnteresseerd in of actief bezig met ondernemend onderwijs? En wilt u graag meedenken over hoe ondernemerschapsonderwijs kan worden gestimuleerd? Neem dan deel aan de meet up van O2LAB op 24 juni. O2LAB is een programma dat in...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 9 augustus
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 23 augustus
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder

Kansenseminar circulaire economie, afvalmanagement en recycling in Ghana
Bent u actief in afvalmanagement, recycling of circulaire economie? En overweegt u om zaken te gaan doen met Ghana, een van de meest stabiele en snelst groeiende economieën van Afrika? Kom dan op 27 juni naar ons kansenseminar in Den Haag.
Lees verder

Innovatiemissie Smart Cities Seoul
Bent u actief binnen de thema's stedelijke ontwikkeling, mobiliteit en duurzaamheid? En zoekt u uitbreiding naar of zakelijke kansen in Zuid-Korea of de ASEAN regio? Ga dan mee met de innovatiemissie Smart Cities naar Seoul!
Lees verder

Toewijzing uitvoercertificaten melkpoeder Dominicaanse Republiek - mei 2019
Nieuwsbericht 19.047 - Van 20 tot en met 29 mei 2019 kon u certificaten aanvragen voor de uitvoer van melkpoeder naar de Dominicaanse Republiek (Verordening (EG) nr. 1187/2009).
Lees verder

Aanbesteding voor facilitair management & hospitality van Holland paviljoen EXPO 2020 Dubai
Bent u actief in de hospitality- en facility branche en wilt u zich op het internationale toneel presenteren?
Lees verder

Telen op water in Suriname dankzij starterslening van de overheid
Groente, fruit of kruiden kweken zonder aarde, alleen met water. Dat is hydroponics.
Lees verder

Innovatiemissie Waterstof Japan
Bent u actief op het gebied van waterstof? Heeft u interesse om de marktkansen en potentiële samenwerkingspartners in Japan te verkennen? Ga dan in september mee met de innovatiemissie naar Japan.
Lees verder