Doorgaan naar hoofdcontent

Israëlische Fintech en Cybersecurity bedrijven gescout voor startupbootcamp Amsterdam

Israëlische Fintech en Cybersecurity bedrijven gescout voor startupbootcamp Amsterdam
Het Israeli-Dutch Innovation Center (IDIC) heeft in samenwerking met Startupbootcamp Fintech & Cybersecurity (SBC) veelbelovende startups gescout in Israël. De Israëlische start-ups kregen op 22 mei de kans om hun ideeën met Nederland te delen en de Nederlandse delegatie heeft kennis opgedaan op het gebied van Fintech en Cybersecurity.
Lees verder

Netherlands Mission in the UAE will be closed on 5, 6, 9 and 10 June 2019
The Embassy in Abu Dhabi and the Consulate-General in Dubai will be closed for Eid Al Fitr on Wednesday 5 and Thursday 6 June and for Whit-Sunday & Whit-Monday on Sunday 9 and Monday 10 June 2019
Lees verder

Paspoortaanvragen in Perth op dinsdag 25 en woensdag 26 juni 2019
Tijdens het staatsbezoek van de Nederlandse ambassadeur Marion Derckx aan West Australië zal het consulaire team op dinsdag 25 juni en woensdag 26 juni aanstaande ook een bezoek brengen aan Perth. Dit is om de Nederlandse gemeenschap in West Australie de mogelijkheid te geven om een paspoortaanvraag in te dienen in Perth. Het aantal aanvraagtijden is wel beperkt en alleen volgens afspraak.
Lees verder

Consulaat Hong Kong Gesloten
Het Consulaat is gesloten op vrijdag, 7 juni wegens nationale feestdag.
Lees verder

UEFA Nations League - Portugal
Information for Dutch supporters UEFA Nations League | Guimarães - Portugal Bezoekersinformatie wedstrijden #UEFAnationsleague 6 juni | 19.45 uur | Guimarães | Portugal www.onsoranje.nl
Lees verder