Doorgaan naar hoofdcontent

Kansenseminar Urban Energy in België

Kansenseminar Urban Energy in België
Wilt u meer weten over innovaties en actuele ontwikkelingen op het gebied van Urban Energy in België? Wilt u bestaande contacten uitbreiden of samenwerken met Belgische partijen? Onderzoekt of ontwikkelt u producten en diensten voor duurzame energie in de gebouwde omgeving? Kom dan naar het...
Lees verder

Aanvragen voor gezouten pluimveevlees juli 2019
Nieuwsbericht 19.049 - In juli kunt u weer aanvragen indienen voor invoercertificaten en importrechten voor de invoerregeling gezouten en ander pluimveevlees van oorsprong uit Brazilië, Thailand en ander
Lees verder

Aanvragen knoflook tweede deelperiode 2019
Nieuwsbericht 19.048 - Van 1 tot en met 5 juli 2019, uiterlijk om 13:00 uur, kunt u invoercertificaten aanvragen voor verse of gekoelde knoflook met de GN code 0703 20 00. Bij invoer van dit product in d
Lees verder

Healthcare missie naar Maleisië en Thailand, inclusief Medical Fair 2019
Bent u actief in de Life Sciences & Healthsector en bent u geïnteresseerd in de ASEAN-markt? Ga dan van 8 tot en met 13 september mee met de missie naar Maleisië en Thailand.Voor wie? Deze missie is interessant voor bedrijven en organisaties die actief zijn in de Life Sciences &...
Lees verder

NOM toegetreden tot netwerk Trade & Innovate NL
De NOM is op vrijdag 14 juni 2019 toegetreden tot het netwerk Trade & Innovate NL. De NOM is de investerings- en ontwikkelingsmaatschappij voor Noord-Nederland.
Lees verder

Jonge zestigers maken gebruik van de Stimuleringsregeling Wonen en Zorg
Om wooninitiatieven voor geclusterde woonzorgvormen van de grond te krijgen is sinds 15 april de nieuwe Stimuleringsregeling Wonen en Zorg (SWZ) geopend.
Lees verder

Samenwerking Nederland en Singapore op gebied van blockchain
Nederlandse bedrijven, kennisinstellingen en overheden gaan een samenwerking aan met Singapore op het gebied van blockchaintoepassingen.
Lees verder

Hightech en agrifood ondernemersreis naar Jiangsu, China
Bent u actief in de sectoren hightech of agrifood? En bent u op zoek naar partners in China? Ga dan van 27 oktober tot en met 3 november mee met de Hightech en agrifood ondernemersreis naar de Chinese provincie Jiangsu. De Brabantse Ontwikkelings Maatschappij (BOM) organiseert deze ondernemersreis...
Lees verder

Waterstof Innovatiemissie China
Bent u actief op het gebied van waterstof en wilt u de Chinese markt verkennen, of uw aanwezigheid in de Chinese markt juist uitbreiden? Ga dan in september samen met de Provincie Gelderland mee met de Innovatiemissie Waterstof naar China. De missie wordt georganiseerd rondom de International...
Lees verder

Horizon 2020 Energie informatiemiddag
Bent u geïnteresseerd in onderzoek en innovatie op het gebied van energie en wilt u meer weten over de mogelijkheden voor internationale samenwerking? Kom dan naar de informatiemiddag over energie in de Europese onderzoeksprogramma's Horizon 2020 en Horizon Europe.
Lees verder