dinsdag 25 juni 2019

Kiesraad: Tijdelijke benoeming K. Regterschot tot lid Tweede Kamer

Tijdelijke benoeming K. Regterschot tot lid Tweede Kamer
De Kiesraad heeft op 24 juni 2019 mevrouw K. (Kelly) Regterschot tijdelijk benoemd als Tweede Kamerlid voor de VVD tot en met 12 oktober 2019. Het betreft de benoeming in de vacature die is ontstaan door het tijdelijk ontslag per 23 juni 2019 van mevrouw B. (Bente) Becker.
Lees verder