Doorgaan naar hoofdcontent

Kinderboekenweek: Jochem Myjer schrijft het nieuwe lied

Jochem Myjer schrijft het nieuwe lied
Op woensdag 15 mei werd officieel bekend gemaakt dat Jochem Myjer het lied voor de Kinderboekenweek gaat schrijven. Bekijk de video! Jahray en Senna gaan ontdekken wie het lied schrijft, samen met presentator Anne en vlogger Bram. Tijdens een spannende race dwars door Amsterdam moeten ze zoveel mogelijk verschillende voertuigen gebruiken. Tram, trein, auto, metro, fiets, skateboard… wat...
Lees verder

Zilveren Griffels en Penselen bekend
De Griffeljury heeft vanmiddag door het hele land twaalf kinderboeken bekroond met een Zilveren Griffel, de prijs voor de best geschreven kinderboeken van het afgelopen jaar. De Penseeljury reikte acht Zilveren Penselen uit, de prijs voor de best ge├»llustreerde kinderboeken van het afgelopen jaar. In totaal werden door beide jury's ook negenentwintig Vlag en Wimpels, eervolle...
Lees verder