Doorgaan naar hoofdcontent

Koning ontvangt Interparlementair Koninkrijksoverleg

Koning ontvangt Interparlementair Koninkrijksoverleg
Zijne Majesteit de Koning ontvangt dinsdagochtend 25 juni op Paleis Noordeinde de deelnemers aan het Interparlementair Koninkrijksoverleg (IPKO).
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt Met je Hart, winnaar Appeltje van Oranje 2019
Hare Majesteit Koningin Máxima brengt op woensdagochtend 3 juli een bezoek aan Stichting Met je Hart in Breda. Stichting Met je Hart is winnaar van het grote Appeltje van Oranje 2019, de prijs van het Oranje Fonds voor succesvolle sociale initiatieven. Met je Hart weet op een innovatieve en ondernemende manier vrijwilligers en partners te motiveren en mobiliseren, om samen ontmoetingen voor kwetsbare ouderen te organiseren en zo de eenzaamheid onder ouderen te verminderen.
Lees verder