Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Bouwgroep Dijkstra Draisma, winnaar Koning Willem I Prijs

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Bouwgroep Dijkstra Draisma, winnaar Koning Willem I Prijs
Hare Majesteit Koningin Máxima brengt donderdagmiddag 4 juli 2019 een werkbezoek aan Bouwgroep Dijkstra Draisma in Dokkum. Bouwgroep Dijkstra Draisma is winnaar van de Koning Willem I Prijs 2018 in de categorie MKB. Deze prijs beloont durf, daadkracht, duurzaamheid en doorzettingsvermogen en stimuleert creatief en innovatief ondernemerschap. Koningin Máxima is erevoorzitter van de Koning Willem I Stichting.
Lees verder

Koninklijk Paar bezoekt Windsor in het Verenigd Koninkrijk
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen maandag 17 juni een bezoek aan Windsor in het Verenigd Koninkrijk.
Lees verder