Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima opent 26e bijeenkomst Egmont Groep

Koningin Máxima opent 26e bijeenkomst Egmont Groep
Hare Majesteit Koningin Máxima houdt donderdagochtend 4 juli een korte openingstoespraak bij de 26e Egmont Group of Financial Intelligence Units Plenary Meeting in Den Haag. Zij doet dit als speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA). Minister van Justitie, Ferdinand Grapperhaus, houdt ook een toespraak.
Lees verder

Koninklijk Paar ontvangt staatssecretaris Knops in gerenoveerd Paleis Huis ten Bosch
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima ontvingen donderdagmiddag 20 juni 2019 staatssecretaris Knops van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties op Paleis Huis ten Bosch. Begin 2019 verhuisde het Koninklijk gezin naar Paleis Huis ten Bosch. Daarna vonden nog enige afrondende werkzaamheden plaats. De ontvangst van de staatssecretaris markeert dat het paleis vanaf deze zomer weer zijn representatieve functie voor ontvangsten en officiële gelegenheden kan vervullen.
Lees verder