woensdag 12 juni 2019

Koningin Máxima opent programmeerschool Coding College Codam in Amsterdam

Koningin Máxima opent programmeerschool Coding College Codam in Amsterdam
Hare Majesteit Koningin Máxima opent, als lid van het Nederlands Comité voor Ondernemerschap, op dinsdagmiddag 2 juli 2019 Coding College Codam in Amsterdam. De programmeerschool wil een oplossing bieden voor het tekort aan goed opgeleide programmeurs in Nederland. De school biedt op Marineterrein Amsterdam een driejarige, kosteloze programmeeropleiding aan.
Lees verder

Koningin Máxima aanwezig bij lancering Schuldenlab Almelo
Hare Majesteit Koningin Máxima is op woensdagmiddag 19 juni 2019 aanwezig in Almelo bij de lancering van Schuldenlab Almelo. Schuldenlab Almelo zet zich lokaal in om te zorgen voor een schuldenzorgvrije stad. Het initiatief is een afgeleide van de eerder gelanceerde Stichting SchuldenlabNL dat zich inzet om kwetsbare groepen schuldenzorgvrij te maken waardoor zij weer grip krijgen op hun financiële en persoonlijke situatie en zij hun toekomst weer positief tegemoet kunnen zien.
Lees verder