Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima opent kindertentoonstelling Superstraat in Wereldmuseum

Koningin Máxima opent kindertentoonstelling Superstraat in Wereldmuseum
Hare Majesteit Koningin Máxima opent woensdagmiddag 3 juli in het Wereldmuseum in Rotterdam de tentoonstelling Superstraat. In de fictieve Superstraat wonen en werken tien Rotterdammers. Zij zijn in Rotterdam geboren, getogen, er naartoe verhuisd of gevlucht. De bewoners van de straat staan symbool voor de vele culturen en ruim 170 nationaliteiten die de stad rijk is.
Lees verder

Koningin Máxima bij G20 top in Osaka
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt vrijdag 28 en zaterdag 29 juni de G20 top in Osaka, Japan. Koningin Máxima is aanwezig in haar functie van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA) en erevoorzitter van het 'Global Partnership for Financial Inclusion' (GPFI) van de G20.
Lees verder