Doorgaan naar hoofdcontent

Londen Tech Week

Londen Tech Week
Lees verder

'Ik hoop dat meer vrouwen gaan ondernemen'
Tien vrouwelijke ondernemers uit de MENA-regio brachten van 3 tot en met 6 juni een bezoek aan Den Haag. Zij hopen dat meer vrouwen hun voorbeeld volgen en een eigen bedrijf opzetten. Hanane Bouhmoud en Lubna Taimeh vertellen hun verhaal. 'We willen economische barrières voor vrouwen wegnemen.'
Lees verder

Aanbesteding voor de exploitatie van Nederlands paviljoen EXPO 2020 Dubai van start
Deze aanbesteding voor de exploitatie biedt uiteenlopende bedrijven die actief zijn in de hospitality-en facility branche de kans zich op het internationale toneel te presenteren. Naar verwachting zullen elke dag 15.000 zakelijke bezoekers en dagjesmensen de EXPO bezoeken. De uitnodiging tot inschrijving op de aanbesteding voor het facilitair management en de 'hospitality' van het Nederlandse paviljoen is op TenderNed gepubliceerd. In opdracht van het ministerie van Buitenlandse Zaken nodigt de...
Lees verder

Vliegende keeps ambassade in speelsteden WK
Paspoort kwijt of portemonnee gestolen tijdens het Wk voetbal in Frankrijk? Nederlandse voetbalsupporters die in Frankrijk in de problemen komen, kunnen de komende weken rekenen op hulp ter plaatse rekenen. Tijdens de eerste drie wedstrijden van het Nederlands vrouwenelftal zijn medewerkers van de ambassade aanwezig rond het stadion en de fanzone.
Lees verder

Bikeweek 2019
Deze week is het weer Bikeweek UK in het VK! Deze 'annual celebration to showcase cycling' heeft als doel om meer Britten aan het fietsen te krijgen. Het aantal Britten dat regelmatig fietst is in de afgelopen jaren sterk toegenomen doordat langzamerhand steden meer fietsvriendelijke infrastructuur aanleggen. De verschillen zijn echter nog groot. London is koploper, maar Manchester bijvoorbeeld, is bezig aan een ambitieuze inhaalslag onder de bezielde leiding van oud-wielrenner Chris Boardman....
Lees verder