Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Drievoudig Gouden Kalf-winnaar Pierre Bokma in regiedebuut Everon Jackson Hooi

Drievoudig Gouden Kalf-winnaar Pierre Bokma in regiedebuut Everon Jackson Hooi
Acteur Everon Jackson Hooi, die in GOEDE TIJDEN, SLECHTE TIJDEN het personage Bing Mauricius speelt, heeft voor het eerst een film geregisseerd. In de korte film 7-OD speelt Pierre Bokma de hoofdrol. Het bericht Drievoudig Gouden Kalf-winnaar Pierre Bokma in regiedebuut Everon Jackson Hooi verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

QFFU & NFF presenteren: Jonge Makers Avond
Met dank aan het Centraal Museum en Utrecht College Tour presenteren Queer Film Festival Utrecht en het Nederlands Film Festival de Jonge Makers Avond. Dit is een onderdeel van een avondvullend programma waarbij verhalen, gesprekken en films centraal staan. Laat je verrassen door drie shortfilms van jonge Nederlandse makers, gecureerd door het Nederlands Film Festival. Het bericht QFFU & NFF...
Lees verder

Voorselectie Gouden Kalf voor Beste Interactive 2019 bekend
Het Nederlands Film Festival (NFF) maakt de tien producties bekend die in aanmerking komen voor het Gouden Kalf voor Beste Interactive 2019. De geselecteerde virtual reality games en films, installaties en multimediale producties zijn tijdens het festival op de NFF Interactive Expo in de Academiegalerie en IMPAKT in Utrecht gratis toegankelijk voor publiek. Het bericht Voorselectie Gouden Kalf...
Lees verder