Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Definitieve selectie voor Nordic Tournament

Definitieve selectie voor Nordic Tournament
Robert de Pauw heeft twintig speelsters opgenomen voor het Nordic Tournament. Het Nederlands elftal voor speelsters onder 16 jaar treft tijdens dit prestigieuze toernooi achtereenvolgens gastland Zweden, Engeland en Finland.
Lees verder

Bezoekersinformatie Italiƫ-Nederland
De OranjeLeeuwinnen spelen op zaterdag 29 juni de kwartfinale van het WK in Frankrijk. Om 15.00 uur vindt de aftrap plaats van het duel tegen Italiƫ. Op deze pagina vind je alle praktische informatie voor jouw bezoek aan de wedstrijd.
Lees verder

Extra activiteiten Fanzone Valenciennes voor Oranjefans zonder kaarten
Heb je geen kaarten? Dat is geen reden om niet naar Valenciennes af te reizen, want deze stad organiseert als afsluiter van het WK in Valenciennes extra activiteiten op de Fanzone.
Lees verder