zondag 9 juni 2019

Ons Oranje! Kaartverkoop uitwedstrijden Duitsland en Estland

Kaartverkoop uitwedstrijden Duitsland en Estland
Het Nederlands elftal vervolgt de EK kwalificatie na de zomer met twee uitwedstrijden. Op vrijdag 6 september is Duitsland de tegenstander in het Volksparkstadion in Hamburg. Drie dagen later (maandag 9 september) speelt Oranje in Tallinn in de A. Le Coq Arena tegen Estland. Aanvang van beide wedstrijden is 20.45 uur (lokale tijd). De kaartverkoop voor beide wedstrijden begint donderdag 13 juni...
Lees verder

Oranje moet winst Nations League aan Portugal laten
Hartverwarmende wedstrijden, verrassende resultaten en een nieuw elan. Het seizoen van de wederopstanding leverde het Nederlands elftal veel sympathie én een finaleplaats op in de allereerste UEFA Nations League. De ultieme bekroning bleef echter uit. In Porto was Portugal met 1-0 te sterk. De verwachtingen waren vooraf hoog gespannen. Met Nederland en Portugal stonden er twee aantrekkelijk...
Lees verder

'Dit verlies mag onze ontwikkeling niet verpesten'
Speel je een finale, dan wil je ook de hoofdprijs winnen. Dat het Nederlands elftal daar zondag in de eindstrijd van de Nations League niet in slaagde, zorgde vanzelfsprekend voor grote teleurstelling bij de Oranje-internationals. Maar ook voor een realistische en hoopvolle blik op de nabije toekomst. Zoals bijvoorbeeld aanvoerder Virgil van Dijk treffend verwoordde, direct na het 1-0 verlies...
Lees verder