Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Wijnaldum en Van Dijk winnen Champions League met Liverpool

Wijnaldum en Van Dijk winnen Champions League met Liverpool
Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum reizen deze week met een uitstekend humeur af naar het Nederlands elftal in Portugal. Het duo van Liverpool legde zaterdagavond beslag op de Champions League, na een 2-0 zege op Tottenham Hotspur. Liverpool kwam in de finale eigenlijk nauwelijks in de problemen. Dat was mede te danken aan een uitstekend optreden van Oranje-captain Van Dijk, die na afloop...
Lees verder

Oranje in finale Nations League na slijtageslag tegen Engeland
Finale! Het Nederlands elftal strijdt zondag in Porto om de winst in de Nations League. Oranje was donderdag in een enerverende halve eindstrijd na verlenging te sterk voor Engeland: 3-1. Goals van Matthijs de Ligt, Quincy Promes en een eigen treffer gaven Oranje doorgang naar de eindstrijd. Dat het Nederlands elftal zich als één van de vier beste landen kon melden voor de Finals van de...
Lees verder

'Zondag kunnen we een prijs winnen'
Ze waren stuk voor stuk uitgeput, maar ook vooral heel blij met het bereiken van de finale van de Nations League. "We willen allemaal toernooien meemaken. En er wordt van alles gezegd over de Nations League, maar zondag kunnen we gewoon een prijs winnen", aldus Oranje-aanvoerder Virgil van Dijk na de 3-1 zege - na verlenging - in de halve finale tegen Engeland. Een verdiende zege, vond...
Lees verder