vrijdag 28 juni 2019

Prinses Margriet bezoekt Kinderoncologisch Vakantiekamp Zomerzotheid

Prinses Margriet bezoekt Kinderoncologisch Vakantiekamp Zomerzotheid
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden heeft woensdag 26 juni 2019 een bezoek gebracht aan Zeilkamp Zomerzotheid in De Veenhoop in Friesland, een zeilkamp voor kinderen met kanker in de leeftijd van 10-16 jaar. Thema van het kamp is dit jaar "it's a kind of magic!"
Lees verder

Koning beëdigt ambassadeurs
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde achtereenvolgens de ambassadeurs mr. A.J.H. Carstens (Kazachstan), mevrouw mr. drs. N. Lintvelt (Peru), mevrouw drs. E.W.C. Smits (Panama), mevrouw drs. Y.S. Daoud (Ivoorkust), drs. P. van der Vliet (Japan), mevrouw drs. J.J.J. Wiegman (Senegal) en mevrouw drs. M.C. van Koldam (Georgië) beëdigd.
Lees verder