dinsdag 4 juni 2019

Reminder aanvragen importrechten GATT bevroren rundvlees

Reminder aanvragen importrechten GATT bevroren rundvlees
Nieuwsbericht 19.044 - Wilt u nog importrechten voor het tariefcontingent 09.4003 GATT bevroren rundvlees (Vo. (EG) nr. 431/2008) aanvragen?
Lees verder

Masterclass Woonvarianten voor senioren
Bent u initiatiefnemer van - of heeft u plannen voor een woonzorgarrangement? Dan is de Stimuleringsregeling Wonen en Zorg (SWZ) wellicht interessant voor u. Wilt u meer weten over de mogelijkheden van de SWZ? Kom dan naar deze masterclass. De regeling stimuleert de totstandkoming van geclusterde...
Lees verder

Bijeenkomst over Argentijnse varkensproductieketen
Heeft u een bedrijf in de varkenssector en bent u benieuwd naar uw kansen in Argentinië? Kom dan op vrijdag 14 juni naar de bijeenkomst in Utrecht. Hier hoort u welke mogelijkheden Argentinië in deze sector biedt en welke rol Nederland kan spelen om de hele keten verder te optimaliseren. De...
Lees verder

Urban Energy: kansenseminar over energietransitie in België
Wilt u meer weten over innovaties en actuele ontwikkelingen op het gebied van Urban Energy in België? Wilt u bestaande contacten uitbreiden of samenwerken met Belgische partijen? Kom dan naar het kansenseminar Energietransitie in België op 25 juni in Rotterdam. Tijdens het seminar staan kansen voor...
Lees verder

Bedrijvendag Orange smart & e-mobility in Luxemburg
Bent u actief op het gebied van elektrische mobiliteit? En wilt u contact leggen met bedrijven en organisaties in de Luxemburgse markt? Kom dan naar de bedrijvendag Orange smart & e-mobility, op 3 juli in Luxemburg.
Lees verder

Internationaalondernemen.nl in fris nieuw jasje
Portal Internationaalondernemen.nl heeft een nieuwe website. Moderner, frisser, compacter, en met een betere zoekfunctie.
Lees verder

Octrooiblog: Profijtelijke pleister-patenten
Bij het woord octrooi of patent denk je misschien aan ingewikkelde hightechuitvindingen. Maar relatief simpele producten zijn ook uitgevonden en geoctrooieerd. Soms zelfs 2 keer, zoals de pleister.
Lees verder

Handelsmissie scheepsbouw en scheepsreparatie in Bretagne
Bent u actief op het gebied van scheepsbouw en scheepsreparatie? En wilt u zakendoen in Frankrijk? Ga dan op 1 en 2 juli mee met de handelsmissie naar Bretagne.
Lees verder

Zakendoen in de Golfregio
De Golfregio biedt veel kansen voor Nederlandse ondernemers. Met name op het snijvlak van water, energie en voedsel. In de Golfregio kunt u een grote markt met ruim 50 miljoen mensen bereiken. Heeft u interesse in die regio? Kom dan naar het evenement Zakendoen in de Golfregio, op dinsdag 2 juli in...
Lees verder

Circulaire bouw en infrastructuur in Zuid-Duitsland en de Verenigde Staten
Bent u actief in de grond-, weg- en waterbouw (GWW) of in de bouwsector? En wilt u meer weten over uw kansen in Zuid-Duitsland of de Verenigde Staten? Kom dan op 21 juni naar de bijeenkomst in Utrecht.Kansen voor Nederlandse bedrijven Het Nederlands consulaat-generaal in München presenteert de...
Lees verder