Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Nederland wijzigt belastingverdrag met Zwitserland

Nederland wijzigt belastingverdrag met Zwitserland
Nederland heeft een protocol tot wijziging van het belastingverdrag tussen Nederland en Zwitserland ondertekend. Er zijn nieuwe afspraken gemaakt tegen belastingontwijking. Ook zijn er nieuwe afspraken gemaakt over het heffingsrecht over pensioenen. Het wijzigingsprotocol is woensdag 12 juni in Den Haag ondertekend. In een belastingverdrag staan afspraken die moeten voorkomen dat enerzijds bedrijven of burgers […]
Lees verder

Nederland sluit nieuw belastingverdrag met Ierland
Nederland heeft met Ierland een nieuw belastingverdrag gesloten. Dit verdrag vervangt het oude belastingverdrag uit 1969. In het belastingverdrag staan afspraken die moeten voorkomen dat enerzijds burgers of bedrijven dubbel belasting betalen en anderzijds dat belastingheffing wordt ontweken. Ook zijn er nieuwe afspraken gemaakt over het heffingsrecht over pensioenen. Het verdrag is donderdag 13 juni in Dublin ondertekend door Minister Blok, als onderdeel van het staatsbezoek […]
Lees verder

Formulieren 'Opgaaf wereldinkomen' 2018 verzonden
De belastingdienst meldt het volgende op zijn website: U ontvangt een opgaaf wereldinkomen als u of uw partner buiten Nederland woont en een toeslag ontving van Belastingdienst/Toeslagen, zoals zorgtoeslag of kinderopvangtoeslag. Of omdat u of een gezinslid buiten Nederland woonde en een buitenlandbijdrage Zvw betaalde aan het Centraal Administratiekantoor (CAK). Lees verder op: https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/bldcontentnl/berichten/nieuws/formulieren_opgaaf_wereldinkomen_verzonden  Het […]
Lees verder