vrijdag 7 juni 2019

Zakendoen in de Golfregio 2 juli 2019

Zakendoen in de Golfregio 2 juli 2019
De Golfregio biedt veel kansen voor Nederlandse ondernemers. Met name op het snijvlak van water, energie en voedsel. In de Golfregio kunt u een grote markt met ruim 50 miljoen mensen bereiken. Heeft u interesse in die regio? Kom dan naar het evenement Zakendoen in de Golfregio, op dinsdag 2 juli in...
Lees verder

Nieuwe markten aanboren? MKB Lounge helpt u met uw profilering
Bent u een branchevereniging en wilt u mkb'ers presenteren bij beurzen in het buitenland? Wilt u daarbij nieuwe markten aanboren?
Lees verder

NENnovation Award voor start-ups
Werkt u bij een start-up en bent u een radicale innovator die de wereld wil verbeteren?
Lees verder

Toewijzing aanvragen granen Oekraïne
Nieuwsbericht 19.046 - De Europese Commissie (EC) heeft de toewijzingen voor de wekelijkse aanvragen voor diverse contingenten in de sector granen gepubliceerd.
Lees verder

Inschrijving Regelingen pluimvee en eieren sluit op 7 juni 2019
Nieuwsbericht 19.045 - Wilt u nog aanvragen voor de inschrijfregelingen pluimvee en eieren? Zorg dan dat wij uw aanvraag, bewijs en zekerheid tijdig hebben ontvangen.
Lees verder

Landenplatformbijeenkomst Zuid-Afrika, 20 juni 2019
Wilt u meer weten over het Blue Deal-programma in Zuid-Afrika en netwerken met de Nederlandse watersector die actief is in dat land? En wilt u meepraten over ontwikkelingen in de Zuid-Afrikaanse watersector en meedenken over een meerjarenstrategie? Kom dan naar de Landenplatformbijeenkomst...
Lees verder

Ga in gesprek met een DHI-adviseur op 24 juni
Wilt u meer weten over de DHI-regeling of sparren met een adviseur over uw plannen? Heeft u vragen over ons quickscanadvies? Kom dan naar onze inloopsessie op 24 juni bij RVO.nl in Utrecht! Wij organiseren ook een inloopsessie bij RVO.nl in Den Haag op donderdag 20 juni. Let op: Er is veel...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 12 juli
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder

Ga in gesprek met een DHI-adviseur op 20 juni
Wilt u meer weten over de DHI-regeling of sparren met een adviseur over uw plannen? Heeft u vragen over ons quickscanadvies? Kom dan naar onze inloopsessie op 20 juni bij RVO.nl in Den Haag! Wij organiseren ook een inloopsessie bij RVO.nl in Utrecht op maandag 24 juni. Let op: Er is veel...
Lees verder

IE-spreekuur - Gratis advies over uw intellectueel eigendom - 26 juli
Vraagt u zich af wat de beste IE-strategie is voor uw bedrijf? Benieuwd hoe u uw innovaties het beste kan beschermen met intellectueel eigendoms-rechten? Of heeft u hulp nodig bij het zoeken in databases naar uitvindingen die al bestaan? Kom dan naar een van de IE-spreekuren. Bij dit spreekuur...
Lees verder