Doorgaan naar hoofdcontent

Afscheidsaudiënties Griekenland, Kroatië en Tsjechië

Afscheidsaudiënties Griekenland, Kroatië en Tsjechië
Zijne Majesteit de Koning heeft vandaag op Paleis Huis ten Bosch in Den Haag achtereenvolgens in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Helleense Republiek, Z.E. Dimitrios Chronopoulos, de ambassadeur van de Republiek Kroatië, H.E. mevrouw Andrea Gustović-Ercegovac en de ambassadeur van de Tsjechische Republiek, H.E. mevrouw Jana Reinišová.
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt Bangladesh over toegang tot financiële diensten
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt van dinsdagavond 9 tot en met donderdag 11 juli de Volksrepubliek Bangladesh in haar functie van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA). Bangladesh bereidt een nationale strategie voor om de toegang tot financiële diensten voor de bevolking te verbeteren.
Lees verder