Doorgaan naar hoofdcontent

Blog Nederlandse in Colombia: Rondreis Peru #2 | De prachtige woestijn & tegenvallend Islas Ballestas bij Paracas

Rondreis Peru #2 | De prachtige woestijn & tegenvallend Islas Ballestas bij Paracas
Zo'n 250km ten zuiden van Lima liggen de beroemde Islas Ballestas: eilanden die ook wel het tweede Galapagos worden genoemd. Een grote toeristenbestemming die een must-see zou moeten zijn. Wij bleven een nachtje in Paracas… Het bericht Rondreis Peru #2 | De prachtige woestijn &...
Lees verder

Hoe start je een eigen bedrijf in Colombia? | Een stappenplan
Regelmatig krijg ik de vraag hoe je een eigen bedrijf start in Colombia. Dus ik dacht: laat ik er een blog over schrijven. Mijn bedrijf bestaat inmiddels zo'n 1,5 jaar en was net als bij… Het bericht Hoe start je een eigen bedrijf in Colombia? | Een stappenplan verscheen eerst op...
Lees verder