Doorgaan naar hoofdcontent

Handelsmissie met een focus op innovatie parallel aan het staatsbezoek India

Handelsmissie met een focus op innovatie parallel aan het staatsbezoek India
Wilt u zakendoen in India? Ga dan van 13 tot en met 18 oktober mee met de handelsmissie met een focus op innovatie naar New Delhi, Mumbai, Bangalore en Kochi.
Lees verder

Tender SDGP open voor projectvoorstellen
Is uw organisatie een bedrijf, publieke instelling, ngo of kennisinstelling? En wilt u samenwerken in een publiek-privaat partnerschap om de voedselzekerheid in ontwikkelingslanden te helpen verbeteren?
Lees verder

Wastemissie naar Thailand en Maleisië, inclusief technologiebeurs IGEM 2019
Bent u actief in de afvalsector en bent u geïnteresseerd in de ASEAN-markt? Ga dan van 6 tot en met 11 oktober mee met de missie naar Thailand en Maleisië. De missie ondersteunt Nederlandse bedrijven bij het betreden van de ASEAN-markt. De afvalsector omvat onder andere afvalmanagement,...
Lees verder

Tuinbouw- en pluimveemissie naar Ivoorkust, inclusief deelname aan SARA 2019
Bent u werkzaam op het gebied van tuinbouw of pluimvee? Wilt u zakendoen, samenwerken of contacten leggen met de West-Afrikaanse agrifoodsector? Ga dan mee met de missie naar Ivoorkust van 21 tot en met 26 november 2019. Tijdens deze missie neemt u onder meer deel aan de SARA-beurs; de...
Lees verder

Uw innovatie, de brug van de toekomst?
Bent u een start-up, aannemer, ingenieur, dienstverlener of een andere duurzame pionier op gebied van circulair bouwen of circulaire infrastructuur? Kom dan naar de ontbijtsessie Innovatiecompetitie Circulaire viaducten & bruggen. En waar kan dat in deze tijd van het jaar beter dan op het...
Lees verder

Save the date: Bijeenkomst PIB en DHI
Bent u mkb'er met internationale ambities of wilt u in het buitenland een project uitvoeren? Houd 18 september dan alvast vrij in uw agenda. Op die dag kunt u alles leren over de DHI-subsidieregeling (demonstratieprojecten, haalbaarheidsstudies en investeringsvoorbereidingsprojecten) en het...
Lees verder

Holland Paviljoen tijdens Waste Expo Australia 2019
Bent u een innovatieve ondernemer op het gebied van afvalverwerking en wilt u internationaal uitbreiden? Meld u dan aan voor het Holland Paviljoen tijdens de Waste Expo Australia 2019, de grootste afvalverwerkingsbeurs van Australië. Sinds kort staat afvalverwerking hoog op de agenda bij...
Lees verder

Toewijzing gezouten pluimveevlees juli 2019
Nieuwsbericht 19.058 - De Europese Commissie heeft de toewijzingen gepubliceerd van de aanvragen voor gezouten pluimveevlees. Met de certificaten kunt u invoeren met een verlaagde invoerheffing.
Lees verder

Toewijzing invoercertificaten knoflook juli 2019
Nieuwsbericht 19.059 - De Europese Commissie heeft de invoercertificaten voor knoflook toegewezen. Met de certificaten kunt u knoflook met een verlaagde invoerheffing invoeren.
Lees verder

Octrooiblog: Een reis om de wereld met 10 koffers
Ga je mee op een innovatieve reis? We beginnen met een Nederlandse tentkoffer en gaan dan via een Ierse stepkoffer naar 3 Amerikaanse kofferuitvindingen.
Lees verder