Doorgaan naar hoofdcontent

Los verkrijgbare wedstrijdtickets Tokyo 2020 in no-time uitverkocht

Los verkrijgbare wedstrijdtickets Tokyo 2020 in no-time uitverkocht
Vrijdag 21 juni is de verkoop gestart van de losse wedstrijdtickets en de reizen voor de Olympische Spelen. Voor Nederland verloopt deze verkoop via Sunweb, de reissupplier van NOC*NSF. Wegens overweldigende animo waren de los verkrijgbare wedstrijdtickets in zeer korte tijd uitverkocht. Door de drukte zijn er daarnaast helaas technische problemen ontstaan, waardoor het kan zijn dat een aantal consumenten is vastgelopen in het bestelproces. Hiervoor namens Sunweb en NOC*NSF onze welgemeende excuses. Sunweb kreeg vanuit het Tokyo organisatiecomit√© (Tokyo2020) een beperkt aantal wedstrijdtickets toegewezen. Omdat er in de Nederlandse markt nog een grote vraag heerst naar losse wedstrijdtickets, gaat NOC*NSF   samen met Sunweb in contact treden met Tokyo2020 om te proberen meer losse wedstrijdtickets beschikbaar te krijgen voor de Nederlandse fans. Tokyo2020 gaat zelf in het voorjaar van...
Lees verder

Huldigingen TeamNL Tokyo 2020 tijdens Paralympische Spelen op Nederlandse ambassade
NOC*NSF en de Nederlandse ambassade in Tokyo hebben afgesproken een samenwerking aan te gaan over de Paralympische Spelen. Het doel is de huldigingen van TeamNL tijdens deze Spelen te houden op het ambassadeterrein in Tokio. De Paralympische Spelen vinden plaats van 25 augustus tot en met 6 september 2020. "De Ambassade is blij deze activiteiten van TeamNL tijdens de Paralympische Spelen van Tokyo 2020 in en om de residentie te hosten", Aldus ambassadeur Aart Jacobi. "We verwelkomen alle sporters, familieleden en vrienden graag om de prestaties te komen vieren." Gerard Dielessen, algemeen directeur van NOC*NSF: "Wij zijn erg blij met de samenwerking met het Ambassadeteam in Tokyo. Het is een sprekend voorbeeld van de goede relatie die wij met de Nederlandse overheid hebben en in het bijzonder met de buitenlandse posten tijdens de uitzendingen van TeamNL naar Olympische en Paralympische...
Lees verder

38 sporters naar Europees Jeugd Olympisch Festival
Chef de mission Minke Booij, oud-hockeyster met Olympisch goud op zak, kreeg vanmiddag 38 sporters onder haar hoede om uit te komen op het Europees Jeugd Olympisch Festival. Dit topsportevenement voor talentvolle sporters van 14 tot 18 jaar, vindt van 21 tot en met 27 juli plaats in Baku, Azerbeidzjan. TalentTeamNL is vandaag op Papendal gepresenteerd. NOC*NSF voorzitter Anneke van Zanen droeg de sporters namens vijf sportbonden officieel over aan Minke Booij. De handbalsters, judoka's, zwemmers, turners en de worstelaar vormen daarmee samen Talent TeamNL Baku 2019. Minke Booij voelde zich trots. 'Hier staat een prachtig team. Zoveel potentie! Zowel voor het komend EYOF als voor de toekomst. Voor verschillende van deze sporters zal het EYOF het begin zijn van een mooi Olympisch pad.' Voor Booij is dat een bekende weg. Zelf kwam ze in actie bij de allereerste Europese Jeugd Olympische...
Lees verder