Doorgaan naar hoofdcontent

Matchmaking tijdens veehouderijbeurs SPACE 2019

Matchmaking tijdens veehouderijbeurs SPACE 2019
Wilt u uw netwerk in de veehouderij uitbreiden en potentiële zakenpartners ontmoeten? Bezoek dan op 11 en 12 september SPACE 2019 in Rennes, Frankrijk. Enterprise Europe Network (EEN) organiseert een matchmakingevenement tijdens deze beurs.
Lees verder

Innovatiemissie Smart City Expo World Congress 2019 Barcelona
Bent u actief op het gebied van Smart Cities? Heeft u de ambitie internationaal uit te breiden? Ga dan mee met de innovatiemissie naar Barcelona. De missie is vooral geschikt voor Nederlandse organisaties die actief zijn binnen Smart Cities en de ambitie hebben hun zakelijke activiteiten...
Lees verder

Holland Paviljoen op Saudi AQUAculture
Bent u ondernemer in de aquacultuur en wilt u uw netwerk versterken binnen de Golfregio? Neem dan deel aan het Holland Paviljoen tijdens de Saudi AQUAculture in Riyad, Saoedi-Arabië. Een van de prioriteiten van de Saoedische overheid is het ontwikkelen en moderniseren van de aquacultuursector. Het...
Lees verder

Save the date: Nationaal Export Event 2019
Exporteert u goederen of diensten? Wilt u meer weten over internationaal zakendoen? Kom dan naar hét evenement voor startende en ervaren exporteurs die willen investeren in internationaal succes: het Nationaal Export Event. Het evenement vindt plaats op woensdag 6 november in Breda. Verwacht een...
Lees verder

Innovatiemissie Smart Mobility en Logistics Singapore
Bent u actief op het gebied van slimme mobiliteit of logistiek én wilt u marktkansen en potentiele samenwerkingspartners in stadstaat Singapore  leren kennen? Ga dan in oktober mee met de smart mobility & logistics innovatiemissie naar Singapore.
Lees verder

Maritieme handelsmissie naar China
Bent u actief in de maritieme sector en staat internationaal uitbreiden naar de Chinese markt hoog op uw agenda? Meld u dan aan voor de handelsmissie naar de provincie Shandong in China van 26 tot en met 29 november. De missie is interessant voor Nederlandse bedrijven en organisaties die werken in...
Lees verder

Kansenseminar green logistics in Italië
Wilt u weten wat uw kansen zijn op het gebied van sustainable logistics en city logistics in Italië? En wilt u meer weten over de Holland Lounge tijdens de Green Logistics Expo in Padua? Kom dan op 24 september naar het kansenseminar in Den Haag. Binnen Europa neemt Italië een vooraanstaande...
Lees verder

Kansenseminar over tuinbouw en pluimvee in Ivoorkust
Bent u werkzaam in de tuinbouw- of pluimveesector en wilt u meer weten over uw kansen in de Ivoriaanse markt? Kom dan op 18 september naar het Kansenseminar bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl). Ivoorkust is een van de snelst groeiende economieën van Sub-Sahara Afrika. Het land...
Lees verder

Holland Paviljoen op de International Poultry Expo 2019 in Pakistan
Doet u zaken in de pluimveesector? Pluimvee is één van de meest dynamische en goed georganiseerde sectoren in Pakistan, een land met ruim 200 miljoen inwoners. Kom daarom naar de International Poultry Expo (IPEX) in Lahore op 13 tot en met 15 september.International Poultry Expo IPEX is de grootste...
Lees verder

Kansenseminar Zuid-Afrika 'Technology and innovation for resilient and smart cities'
Wilt u weten waar uw kansen liggen op het gebied van mobiliteit, afval of afvalmanagement in Zuid-Afrikaanse steden? Kom dan op 20 september naar het Kansenseminar Zuid-Afrika in Den Haag. De steden in Zuid-Afrika kampen met uitdagingen op het gebied van mobiliteit, energie, gezondheidszorg, afval...
Lees verder