donderdag 11 juli 2019

NFF: Het Nederlands Film Festival sluit af met De Belofte van Pisa

Het Nederlands Film Festival sluit af met De Belofte van Pisa
Op zaterdag 5 oktober sluit het Nederlands Film Festival af met de voorpremière van de publieksfilm DE BELOFTE VAN PISA in Kinepolis Jaarbeurs Utrecht. De film, geregisseerd door Norbert ter Hall (A'DAM-E.V.A.), is gebaseerd op de gelijknamige bestseller van schrijver Mano Bouzamour. Het bericht Het Nederlands Film Festival sluit af met De Belofte van Pisa verscheen eerst op Nederlands Film...
Lees verder

Modedocumentaire over Puck & Hans in première op het NFF 2019
De documentaire van Peter Wingender over mode-iconen Puck Kroon en Hans Kemmink, PUCK & HANS - MADE IN HOLLAND, gaat op woensdag 2 oktober in Stadsschouwburg Utrecht in première tijdens het Nederlands Film Festival 2019. Het bericht Modedocumentaire over Puck & Hans in première op het NFF 2019 verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Vrijwilligers Vrijdag: Sophie Buizert
Vrijwilligers zijn onmisbaar voor het NFF. Jaarlijks zijn er ruim 350 vrijwilligers aan het werk in verschillende functies: van tickets verkopen aan de kassa en rode lopers leggen op de verschillende festivallocaties, tot het rondrijden van de sterren! Maar wat houdt zo'n vrijwilligersfunctie nou precies in? Iedere week maken we kennis met een vrijwilliger op Vrijwilligers-Vrijdag. Deze week:...
Lees verder