Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Kapsalon Romy beleeft publiekspremière tijdens het Nederlands Film Festival 2019

Kapsalon Romy beleeft publiekspremière tijdens het Nederlands Film Festival 2019
KAPSALON ROMY, de nieuwe speelfilm van regisseur Mischa Kamp (HET PAARD VAN SINTERKLAAS) naar het gelijknamige boek en scenario van Tamara Bos, beleeft op zondagmiddag 29 september zijn première in Stadsschouwburg Utrecht tijdens het Nederlands Film Festival 2019. De film is voor iedereen van 8-88 jaar en gaat over beginnende Alzheimer en de kracht van […] Het bericht Kapsalon Romy beleeft...
Lees verder

HET ZAAD VAN KARBAAT wordt driedelige serie
Regisseur Miriam Guttmann viel in de prijzen met haar documentaire HET ZAAD VAN KARBAAT op het Palm Springs International Short Film Festival. De documentaire verhaalt over vruchtbaarheidsarts Jan Karbaat, die in het geheim zijn eigen zaad gebruikte. De intieme documentaire over twee moeders en hun kinderen die proberen te leven met elkaar en met die […] Het bericht HET ZAAD VAN KARBAAT...
Lees verder

Nederlands Film Festival zet nieuwe stap met overgang naar Raad van Toezicht
Op 1 juli is de transitie voltooid naar een nieuwe bestuursvorm in de organisatie van het Nederlands Film Festival. Op dat moment wordt het bestuur-model omgezet naar het raad-van-toezicht-model en zal Silvia van der Heiden de rol van Directeur-Bestuurder vervullen. In de nieuwe functie is zij verantwoordelijk voor de algemene en dagelijkse leiding, het functioneren […] Het bericht...
Lees verder