Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: LIGHT AS FEATHERS valt internationaal in de prijzen en krijgt Spaanse bioscooprelease

LIGHT AS FEATHERS valt internationaal in de prijzen en krijgt Spaanse bioscooprelease
Het bericht LIGHT AS FEATHERS valt internationaal in de prijzen en krijgt Spaanse bioscooprelease verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Jandino Asporaat, Tim Hofman en Halina Reijn zijn de Blikverruimers van het Nederlands Film Festival 2019
De drie prominente en veelzijdige makers Jandino Asporaat, Tim Hofman en Halina Reijn geven tijdens het Nederlands Film Festival 2019 vorm aan het programmaonderdeel Blikverruimers. Nieuw aan het programma is dat zij als gastcurator een vijftal recente producties programmeren die voor hen van betekenis zijn. Daarnaast wordt net als de voorgaande succesvolle edities in 2017 […] Het bericht...
Lees verder

Winnaars Film Fund DocLab Interactive Grant 2019 bekend
Het Nederlands Filmfonds en IDFA DocLab hebben de winnaars van de Film Fund DocLab Interactive Grant 2019 bekendgemaakt. De drie geselecteerde projecten van dit jaar zijn Nerd_Funk Postbody, een post-human virtual reality-installatie van de kunstenaars Ali Eslami en Mamali Shafahi; Kaspar, een kunstmatige intelligentie-installatie van de studio's RNDR en Makropol; en Land of Ibeji, een...
Lees verder