woensdag 17 juli 2019

NFF: Nieuwe zesdelige dramaserie CENTRAAL in première op het NFF

Nieuwe zesdelige dramaserie CENTRAAL in première op het NFF
Het bericht Nieuwe zesdelige dramaserie CENTRAAL in première op het NFF verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

NPO Start en NFF presenteren publiekspremière STANLEY H. van Tim Oliehoek
Het bericht NPO Start en NFF presenteren publiekspremière STANLEY H. van Tim Oliehoek verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Carice van Houten genomineerd voor Emmy Award
Carice van Houten is genomineerd voor een Emmy Award voor beste gastrol in GAME OF THRONES. Dit werd dinsdagavond onthuld bij de officiële bekendmaking van de nominaties van de Emmy Awards.  Van Houten is in het laatste seizoen van de serie slechts in één aflevering te zien. Toch is ze met haar vertolking van personage […] Het bericht Carice van Houten genomineerd voor Emmy Award verscheen...
Lees verder