Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Rutger Hauer overleden

Rutger Hauer overleden
Vandaag bereikte ons het nieuws dat acteur Rutger Hauer is overleden op 75-jarige leeftijd. Het bericht Rutger Hauer overleden verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Rutger Hauer (75) overleden
Rutger Hauer ontving reeds op de eerste editie van het Nederlands Film Festival in 1981 het Gouden Kalf voor Beste Acteur zijn gehele oeuvre. In 2008 ontving hij het Gouden Kalf voor de Filmcultuur. Het bericht Rutger Hauer (75) overleden verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

GRIMM RE-EDIT in première op het Nederlands Film Festival
Op 28 september gaat de film GRIMM RE-EDIT van Alex van Warmerdam in première op het Nederlands Film Festival. De regisseur maakte samen met editor Job ter Burg een nieuwe montage van GRIMM. Het bericht GRIMM RE-EDIT in première op het Nederlands Film Festival verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder