donderdag 4 juli 2019

Nieuw reisadvies voor Saoedi-Arabië
Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Saoedi-Arabië.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Saoedi-Arabië

Vanuit Jemen worden vaak raketten afgevuurd en drone-aanvallen uitgevoerd op Saoedi-Arabië. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in het land. Volg bijvoorbeeld het nieuws over de plaats of het gebied waar u bent of naartoe reist via de (sociale) media. 

In de periode van 9 augustus tot en met 14 augustus 2019 vindt de jaarlijkse Hadj plaats. Veel pelgrims zullen dan Mekka en Medina bezoeken. U mag geen luchtfoto's maken of live beelden delen via elektronische middelen zoals bijvoorbeeld een drone, telefoon of tablet. Volg strikt de aanwijzingen van de autoriteiten op, wees alert en houd contact met uw reisorganisator.