Doorgaan naar hoofdcontent

Para-atlete Van Gansewinkel in Tokyo voor Game Changer project NOC*NSF

Para-atlete Van Gansewinkel in Tokyo voor Game Changer project NOC*NSF
In de eerste week van juli organiseerde NOC*NSF in het kader van het Game Changer Tokyo 2020 Project de vijfde workshop voor drie stadsdelen van de Japanse hoofdstad. Para-atlete Marleen van Gansewinkel was na tafeltennisster Kelly van Zon en de rolstoelbasketbalsters Bo Kramer en Mariska Beijer de vierde paralympische topsporter die als inspirator naar Japan afreisde. Game Changer Project Tokyo 2020 NOC*NSF wil bewust bijdragen aan de legacy van Olympische en Paralympische Spelen in het organiserende land. In de aanloop naar de Spelen van Rio 2016 kende NOC*NSF hierin met een project voor scholieren uit de favelas een succesvolle start. Voor Tokyo 2020 werd na overleg met Japanse sportorganisaties, overheden en kennisinstellingen gekozen om de integratie van mensen met een beperking centraal te stellen en hierdoor aan te sluiten bij één van de hoofddoelen van het organisatiecomité...
Lees verder

Ticketverkoop Baku 2019
BAKU - De sportaccommodaties in Baku waar Talent TeamNL tijdens het EYOF in actie komt, hebben een grote toeschouwerscapaciteit. Uitverkochte zalen worden niet verwacht. Toegangskaarten voor de competities zijn op de wedstrijddag gratis verkrijgbaar bij de sportaccommodatie. Voor de openings- en sluitingsceremonie moeten wel vooraf kaarten gekocht worden. De prijs varieert van € 5 tot € 15. Kaarten zijn te bestellen via deze site. Sporters en begeleiders hebben op vertoon van hun accreditatie toegang tot alle wedstrijden en ceremonies.
Lees verder

Kim Molenaar draagt vlag voor Talent TeamNL
Handbalster Kim Molenaar is door chef de mission Minke Booij gevraagd als vlaggendrager van Talent TeamNL bij de opening van het Europees Jeugd Olympisch Festival in Baku, Azerbeidzjan. De vlaggendrager vervult een voorbeeldrol voor de rest van Talent TeamNL. Booij licht haar keuze toe: "Kim laat zien dat ze hart heeft voor de sport, voor de Olympische waarden. Dat gaat over Samen, Excelleren en Respect. Zij gaat voor het hoogst haalbare en is continu bezig om het beste uit zichzelf te halen. Kim heeft het afgelopen jaar de keuze gemaakt voor de Handbal Academie, waaruit haar ambitie blijkt. Daarnaast is ze als aanvoerder een meerwaarde voor haar ploeg." "Ik weet zelf hoe moeilijk het is om op die leeftijd de rol van captain op een goede en positieve manier in te vullen. Dat doet Kim geweldig, ze is een echte teamspeelster die de verantwoordelijkheid neemt om het beste uit haar...
Lees verder