maandag 8 juli 2019

Portugal: Half miljoen

Half miljoen
Nederland is in mei de straat opgegaan. Staken! Actievoeren! Waarvoor? Dat zal ik u vertellen. Drie dingen. Wij willen dat de (AOW-)leeftijd waarop je kunt stoppen met werken voorlopig blijft staan op 66 jaar; Wij willen dat de pensioenen worden geïndexeerd voor iedereen: zowel voor mensen die nu met pensioen zijn als voor mensen die […]
Lees verder

Op herhaling
Ergens, tijden geleden, heb ik al over het voeden van planten geschreven. Maar op mijn werk krijg ik regelmatig klanten die verbaasd kijken als je zegt dat planten gevoed moeten worden. Daarom nog maar een keertje een artikel over plantvoeding.        Waarom moeten wij een plant voeden? In de natuur doen ze het […]
Lees verder

Weet welk vignet u achter de voorruit van uw auto moet hebben
Voor wat betreft het plaatsen van vignetten achter de voorruit, hebben er in de laatste jaren wijzigingen plaatsgevonden die sommige bestuurders kunnen verwarren, omdat ze niet langer allemaal verplicht moeten aangebracht worden. In dit artikel leest u welk vignet verplicht is, zodat u er niet te veel achter uw voorruit plaatst en geen overtreding begaat. […]
Lees verder

Oh jee, het is weer zomervakantie!
Voor wie schoolgaande kinderen heeft, betekent de lange zomervakantie in Portugal vermaak voor ruim twee maanden bedenken. Een poosje kunnen ze zelf nog wel verzinnen wat ze kunnen doen, maar dat is er na een tijdje ook vanaf. We vervelen ons! Wat gaan we doen? Mijn top van tien (zomer)activiteiten met kinderen Het strand De […]
Lees verder

Goederen die 'hier' duurder zijn dan in de Europese Unie
Zijn goederen en producten in Portugal duur? Wat voor sommigen goedkoop is, is voor anderen duur. Daarom, het antwoord op deze vraag krijgen we door de prijzen te vergelijken tussen de verschillende landen van de Europese Unie. De meest recente gegevens tonen aan dat er duurdere goederen en diensten zijn in Portugal in vergelijking met […]
Lees verder