woensdag 31 juli 2019

Prof. mr. Pieter van Vollenhoven geeft startsein Open Monumentendag

Prof. mr. Pieter van Vollenhoven geeft startsein Open Monumentendag
Prof. mr. Pieter van Vollenhoven opent op donderdag 12 september in Zierikzee de BankGiro Loterij Open Monumentendag 2019. Van Vollenhoven geeft daarmee het startsein aan Nederlandse monumenten om op zaterdag 14 en zondag 15 september gratis hun deuren te openen voor publiek. Zo'n vijfduizend monumenten doen hieraan mee.
Lees verder

Start viering 75 jaar vrijheid in Terneuzen
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander, Hare Majesteit Koningin Máxima en minister-president Rutte vieren zaterdagmiddag 31 augustus in Terneuzen het begin van 75 jaar vrijheid in Nederland. Ook minister Bijleveld van Defensie en verantwoordelijk staatssecretaris Blokhuis van Volksgezondheid, Welzijn en Sport zijn aanwezig.
Lees verder