Doorgaan naar hoofdcontent

Seniorenlunch
NLV Seniorenlunch

Hoi allemaal,

Graag wil de NLV dit jaar weer een senioren lunch organiseren en wel op óf 3 augustus, óf 7 september. Iedereen die vind dat hij of zij tot deze categorie hoort is welkom! We kiezen de dag waarop de meesten kunnen. Omdat we weten dat rond deze tijd veel mensen met vakantie gaan, hebben we een kleine poll opgezet waar iedereen zijn stem kan uitbrengen op welke dag het beste uitkomt. Hier de link: https://forms.gle/TxZvbvhxfSmGR4bf6

We laten spoedig weten welke dag het wordt en waar de seniorenlunch zal plaatsvinden.

Wij kijken er al naar uit!

Maandelijkse borrel


Yes! we gaan weer borrelen! Iedereen is welkom op de Nederlandse borrel op donderdag 4 juli vanaf 19.00 uur in Flannery's Beerhouse op Tobalaba 379. Op het balkon op de 2e etage (aan de voorzijde). Marie-Anne (foto) zal de borrel hosten.

Tot dan!
 
Met vriendelijke groet,

De Nederlandse Vereniging


 
Nederlandse Vereniging Chili · Martín de Zamora 4621 · Santiago 7580252 · Chile