Doorgaan naar hoofdcontent

VBNGBk: Onevenredig zware last en recht op halfwezenuitkering ANW

Onevenredig zware last en recht op halfwezenuitkering ANW
ECLI:NL:RBGEL:2019:3396 Instantie Rechtbank Gelderland Datum uitspraak 23-07-2019 Datum publicatie 26-07-2019 Zaaknummer AWB – 18 _ 6355 Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Eerste aanleg – meervoudig Inhoudsindicatie Rechtbank oordeelt dat SVB in zijn werkinstructie over het compenseren van afschaffen van de halfwezenuitkering een onjuiste invulling heeft gegeven aan het criterium 'onevenredig zware last'. Vindplaatsen Rechtspraak.nl RECHTBANK GELDERLAND […]
Lees verder

Toesturen Nieuwsbrief 2019-2
Er zijn diverse pogingen ondernomen om de leden met de service provider "t-online.de" de Nieuwsbrief 2019-2 toe te sturen. Keer op keer mislukt dit echter en komt de mail terug. Navraag bij onze webbeheerder heeft ook geen oplossing gebracht. Zouden deze leden kunnen laten weten wat er aan de hand is met deze provider. Alvast […]
Lees verder

Hongaarse vragen over een Europees minimum pensioen aan EC
Question for written answer E-002286/2019 to the Commission Rule 138 Istv├ín Ujhelyi (S&D) Subject:       European minimum pension Europe has an outstanding level of social equality, but unless the EU's social pillar is further developed, there will never be a united Europe and wage differences will drive voters towards populist parties. We are currently seeing and […]
Lees verder