Doorgaan naar hoofdcontent

Water uit woestijnlucht tijdens Dubai EXPO 2020

Water uit woestijnlucht tijdens Dubai EXPO 2020
Deze week startte de bouw van het Nederlands paviljoen voor Dubai EXPO 2020. Het startschot was de symbolische overhandiging van een fles water.
Lees verder

Save the date: Financing the Bioeconomy
Heeft u interesse in het uitdiepen van oplossingsrichtingen in de financiering van reeds ontwikkelde sleuteltechnologieën in de bio-economie? Dan nodigen wij u van harte uit om in de middag van 8 oktober deel te nemen aan onze bijeenkomst in Brussel.
Lees verder

Nieuwe tender Partners voor Water 1 juli open
Van 1 juli tot 6 september 2019 is de subsidieregeling Waterveiligheid en Waterzekerheid Stedelijke Delta's (WWSD) weer open.
Lees verder

Nederland voorzitter Eureka innovatienetwerk
Nederland is vanaf 1 juli voor 1 jaar de voorzitter van het innovatienetwerk Eureka. Eureka heeft leden uit 45 landen en de Europese commissie.
Lees verder

Matchmaking tijdens HUSUM Wind Match 2019
Bent u op zoek naar potentiële internationale samenwerkingspartners op het gebied van wind op zee of wind op land? Enterprise Europe Network (EEN) organiseert op 11 september een matchmakingevenement tijdens de HUSUM Wind 2019 in Husum, Noord-Duitsland. De matchmaking biedt ondernemers en...
Lees verder

Netwerkbijeenkomst MKB-actieplan
Vorig jaar lanceerde staatssecretaris van Economische zaken en Klimaat (EZK) Mona Keijzer het MKB-actieplan. Een flink pakket met veel steuntjes in de rug, waar veel ondernemers al baat bij hadden. Op 11 juli licht de staatssecretaris de resultaten toe van een jaar werken tijdens een...
Lees verder

D2B-schenking voor onderzoek naar groene stroom in Libanon
Het Libanese elektriciteitsnet kampt met grote tekorten en een gemiddelde stroomuitval van 6 uur per dag.
Lees verder

Matchmaking tijdens Food & Wine Campania
Bent u inkoper van wijn en delicatessen en bent u geïnteresseerd in producten uit de regio Campania? Ga dan op 5 en 6 november mee met de missie naar Napels. Zo'n 80 Italiaanse producenten van wijn en delicatessen uit de regio Campania (dit is de regio rondom Napels) laten u graag kennis maken met...
Lees verder

Holland Paviljoen op SEMICON Taiwan 2019
Bent u als ondernemer of als kennisinstelling actief in de halfgeleiderindustrie? Neem dan deel aan het Holland Paviljoen op SEMICON Taiwan van 18 tot en met 20 september in Taipei. SEMICON Taiwan is de belangrijkste beurs voor de fabricage van micro-elektronica, nano-elektronica, MEMS...
Lees verder

Reminder aanvragen invoerregeling gezouten pluimveevlees
Nieuwsbericht 19.057 - Wilt u nog invoercertificaten en importrechten aanvragen voor de inschrijfregeling gezouten pluimveevlees (Verordening (EG) nr. 616/2007)?
Lees verder