Doorgaan naar hoofdcontent

HOERA!!! Introducing the new board of Holland America Club of the Pacific Northwest

(scroll down for English)

YES! Het is gelukt! Na een periode van rust is er een nieuw bestuur!

Wij (het nieuwe bestuur) zijn zeer enthousiast en zijn blij om te kunnen meedelen dat hiermee het voortbestaan van de club en het jaarlijkse Sinterklaas Feest is gewaarborgd.

Op deze manier willen we ons even kort voorstellen:

Dylan Wolf
Voorzitter
Ik ben ontzettend blij dat ik samen met Leann, Patty en Alice, deze Club mag doorzetten! Ikzelf ben in 2017 naar de VS verhuisd samen met mijn Amerikaanse vrouw Erin en sinds Juni 2018 zijn we de trotse ouders van onze zoon Kit. Ik vind het ontzettend belangrijk dat hij en alle Nederlands/ Amerikaanse kinderen, de Nederlandse tradities leren kennen. Ik kijk ernaar uit om plezier met iedereen te hebben en de toekomstige evenementen!

Leann Mullender
Vicevoorzitter
Ik ben geboren en getogen in Yakima, WA en heb voor vele jaren in Venlo gewoond samen met mijn man Mathijs, voordat wij in 2011 naar Seattle verhuisden samen met onze zoon. Sinds die tijd, maak ik onderdeel uit van het Hansje Brinker Guild, heb ik een termijn in het bestuur gezeten. Ook heb ik het jaarlijkse Sinterklaasfeest gecoördineerd voor de laatste 3 of 4 jaar, misschien meer, ik raak de tel kwijt omdat ik het zo leuk vindt. Ik zie ernaar uit om meer mogelijkheden te plannen voor de Nederlandse gemeenschap om samen te komen, plezier te hebben, netwerken en het vieren van de Nederlandse cultuur en geschiedenis in onze regio. Wanneer ik niet bezig ben met mijn vrijwilligerswerk, kun je me vinden in de sportschool aan het kickboksen, gewichtheffen of lekker aan het bakken in de keuken, van krentenbollen tot verjaardagstaarten.

Patty Mossing
Secretaris
Mijn ouders zijn opgegroeid in Nederland. In 1957 zijn zij getrouwd en geëmigreerd naar Portland, Oregon om een nieuw leven te beginnen. Mijn broers en ik leerden de Nederlandse taal en cultuur van onze ouders. Mijn ouders zijn nu beide overleden, waarvan mijn moeder zeer recent. I heb behoefte om mijn Nederlandse connectie te behouden en verwacht dat door onderdeel te zijn van het bestuur te kunnen doen. Ik kijk ernaar uit om de Holland-America Club te dienen. Ik heb twee oudere zoons en geef les aan de third grade in Bothell.

Alice Bouman
Penningmeester
Ik kijk ernaar uit om samen met Dylan, Leann en Patty de nieuwe HAC te vormen. Ik woon sinds 1998 in de VS en heb in al deze jaren in verschillende staten en plaatsen gewoond. Ik ben sinds begin 2019 in Seattle en ik vind het leuk voor mijn Amerikaanse vriend en stiefkinderen om ook wat meer van de Hollandse cultuur mee te krijgen. Ik verheug me om de rest van de Hollandse gemeenschap in Seattle te ontmoeten.

In September zal de overdracht officieel plaatsvinden. Wij willen het oude bestuur van harte bedanken voor alle jaren die zij hebben gegeven voor de Club en de Nederlandse gemeenschap! Dank jullie wel!!

Wij hebben er heel veel zin in en hopen dat je net zo enthousiast bent als wij. We hebben enorm veel leuke ideeën en kunnen niet wachten om ze met je te delen. Hou je mail in de gaten! In de tussentijd zijn wij opzoek naar vrijwilligers die ons kunnen helpen met het organiseren van deze toekomstige activiteiten, zoals Sinterklaas. Voel je je geroepen? Neem dan contact met ons op via: [email protected]

 

Dylan, Leann, Patty en Alice.

---------------------------------------------------------

YES! It finally happened! After a period of rest, there is now a new board!

We (the new board) are very enthusiastic and happy to announce that this guarantees the survival of the club and the annual Sinterklaas Party.

With that said, we would like to briefly introduce ourselves:

Dylan Wolf
President
I am very happy to help keep the Club going, with Leann, Patty and Alice! I moved to the US in 2017 with my American wife, Erin, and since June 2018, we are the proud parents of our son, Kit. I think it is extremely important that he, and other Dutch/American children, get to experience the Dutch traditions. I look forward to having fun with everyone and the events to come!

 

Leann Mullender
Vice President
I was born and raised in Yakima, WA and lived for many years in Venlo with my husband Matthijs before we moved to Seattle with our son in 2011. Since that time, I have been part of the Hansje Brinker Guild, serving a term on their board, and also have coordinated the annual Sinterklaas party for the last three or four years, maybe more, it's so much fun I lose track. I look forward to planning more opportunities for our community to come together, have fun, network, and celebrate Dutch culture and heritage in our region. When I am not busy with my volunteer work, you'll find me at the gym kickboxing and weightlifting or getting creative in the kitchen baking anything from krentenbollen to birthday cakes.

 

Patty Mossing
Secretary
My parents grew up in Holland, married and immigrated in 1957 to begin a life in Portland, Oregon.  My brothers and I learned the language and culture as we grew up.  Both my parents are now deceased. My mother recently passed away. I feel a longing to keep my Dutch connection alive by joining the Board.  I am looking forward to serving the Holland-American Club.  I have two older sons and teach third grade in Bothell.

 

Alice Bouman
Treasurer
I am very excited to be part of the new HAC board together with Dylan, Leann and Patty. I have lived in the US since 1998 and have been lucky enough to live in a variety of States over the years. I came to Seattle in early 2019 and I am happy for my American boyfriend and step children to be part of some of my Dutch Heritage through the HAC. Looking forward to meeting the Dutch community in Seattle!

 

The transfer will officially take place in September. We want to thank the old board for all the years they have given to the Club and the Dutch community! Thank you so much!!

We are really looking forward to it, and hope that you are just as excited as we are. We have a lot of great ideas and can't wait to share them with you so keep an eye on your email! In the meantime, we are looking for volunteers who can help us organize these upcoming events, such as Sinterklaas. Please contact us at [email protected], if you are interested.

 

Dylan, Leann, Patty and Alice.

Visit Dutch Seattle at: http://dutchseattle.com/?xg_source=msg_mes_network

 
To control which emails you receive on Dutch Seattle, click here