Doorgaan naar hoofdcontent

Mededeling Rijksvoorlichtingsdienst namens de Koninklijke Familie

Mededeling Rijksvoorlichtingsdienst namens de Koninklijke Familie
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander, Hare Majesteit Koningin Máxima en Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden delen met groot verdriet mede dat Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Christina der Nederlanden vrijdagmorgen 16 augustus 2019 op het complex van Paleis Noordeinde in Den Haag op 72-jarige leeftijd is overleden. Zij leed al enige jaren aan botkanker. [Zie RVD-bericht 2018]
Lees verder

Openstelling Paleis Noordeinde en Koninklijke Stallen 16 en 17 augustus afgelast
Vanwege het overlijden van Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Christina der Nederlanden wordt de openstelling van Paleis Noordeinde en het Koninklijk Staldepartement op vrijdag 16 augustus en zaterdag 17 augustus afgelast. Bezoekers die voor deze dagen een toegangsbewijs hebben, krijgen persoonlijk bericht en ontvangen restitutie van ticketgelden.
Lees verder