Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: De Nederlandse Filmnacht: Instinct op 27 september in 20 filmtheaters

De Nederlandse Filmnacht: Instinct op 27 september in 20 filmtheaters
Het bericht De Nederlandse Filmnacht: Instinct op 27 september in 20 filmtheaters verscheen eerst op Nederlands Film Festival.
Lees verder

Grolsch en Nederlands Film Festival breiden samenwerking uit
Gouden Kalveren Gala heet voortaan het Grolsch Gouden Kalveren Gala Biermerk Grolsch en het Nederlands Film Festival (NFF) breiden hun driejarige samenwerking uit. Grolsch verbindt dit jaar voor het eerst haar naam aan het Gouden Kalveren Gala, wat daarmee nu het Grolsch Gouden Kalveren Gala heet. Het Gouden Kalf, de grote prijs van de Nederlandse […] Het bericht Grolsch en Nederlands Film...
Lees verder

NFF Openingsfilm INSTINCT geselecteerd voor Toronto International Film Festival
Het Internationale Film Festival van Toronto heeft vandaag bekendgemaakt dat INSTINCT, de debuutfilm van Halina Reijn en openingsfilm van het 39e NFF, haar Noord-Amerikaanse première beleeft op het festival. De film zal te zien zijn als onderdeel van het Contemporary World Cinema programma, dat gewijd is aan de beste films van over de hele wereld […] Het bericht NFF Openingsfilm INSTINCT...
Lees verder