Doorgaan naar hoofdcontent

NFF: Documentaire MISSIE NS in première tijdens het Nederlands Film Festival

Documentaire MISSIE NS in première tijdens het Nederlands Film Festival
Op 29 september gaat de documentaire MISSIE NS van regisseur Catherine van Campen in Stadsschouwburg Utrecht in première tijdens het Nederlands Film Festival. Missie NS is een allegorie op onze samenleving aan de hand van ons nationale spoorbedrijf dat net als het NFF in Utrecht is gevestigd. Het Nederlands Film Festival vindt plaats van vrijdag 27 september tot en met zaterdag 5 oktober...
Lees verder

Thriller Bumperkleef beleeft première tijdens het Nederlands Film Festival
Op maandag 30 september gaat op het Nederlands Film Festival de thriller BUMPERKLEEF in première in Stadsschouwburg Utrecht. De rode loper-première vindt plaats in aanwezigheid van hoofdrolspelers Jeroen Spitzenberger, Anniek Pheifer, Willem de Wolf, regisseur Lodewijk Crijns en genodigden. De film, die vele spannende én vermakelijke achtervolgingsscènes bevat, gaat op dezelfde avond voor het...
Lees verder

Vrijwilligers Vrijdag: Hans van der Linden
Vrijwilligers zijn onmisbaar voor het NFF. Jaarlijks zijn er ruim 350 vrijwilligers aan het werk in verschillende functies: van tickets verkopen aan de kassa en rode lopers leggen op de verschillende festivallocaties, tot het rondrijden van de sterren! Maar wat houdt zo'n vrijwilligersfunctie nou precies in? Iedere week maken we kennis met een vrijwilliger op […] Het bericht Vrijwilligers...
Lees verder