Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Winnend Onder 19 laat stijgende lijn zien in Letland

Winnend Onder 19 laat stijgende lijn zien in Letland
De zaalvoetballers van Onder 19 hebben het Vierlandentoernooi in Riga (Letland) op een meer dan uitstekende wijze afgesloten. In de laatste wedstrijd werd het tot dan toe nog ongeslagen Macedoniƫ op een flinke nederlaag getrakteerd: 6-2. Oranje eindigde door de zege op de derde plaats, met vier punten.
Lees verder

Schrijf je in voor activiteiten diverse nationale teams in oktober!
Het voetbalseizoen is weer volledig begonnen en in oktober moeten alle Oranjeteams aan de bak. Op 8 oktober spelen de OranjeLeeuwinnen een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Rusland. Deze wedstrijd vindt plaats om 20.00 uur in Eindhoven.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen missen Van Es en Martens bij start EK-kwalificatie
Bondscoach Sarina Wiegman heeft 23 speelsters opgenomen in de selectie van de OranjeLeeuwinnen voor de eerste twee EK-kwalificatieduels met Estland en Turkije. In vergelijking met de spelersgroep die afgelopen zomer zilver pakte op het WK in Frankrijk, ontbreken Kika van Es (Everton) en Lieke Martens (FC Barcelona).
Lees verder