Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Beatrix bij 60ste landelijke campagnedag Zwaluwen Jeugd Actie

Prinses Beatrix bij 60ste landelijke campagnedag Zwaluwen Jeugd Actie
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden is zaterdagmiddag 14 september in 't Harde aanwezig bij voetbalvereniging S.V. 't Harde voor de landelijke campagnedag van de Zwaluwen Jeugd Actie.
Lees verder

Prinses Margriet aanwezig bij openingsceremonie VISTA-congres
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden is woensdagavond 4 september aanwezig bij de opening van het 9e VISTA-congres in Novotel Amsterdam City. Tijdens het tweejaarlijkse wetenschappelijk congres van het International Paralympic Comittee (IPC) houdt zij een kort welkomstwoord. Het VISTA-congres wordt deze keer gehouden in Nederland en georganiseerd in samenwerking met het Amsterdam Institute of Sports Science (AISS).
Lees verder