woensdag 7 augustus 2019

Realiseer uw internationale ambities met PIB en DHI

Realiseer uw internationale ambities met PIB en DHI
Bent u mkb'er met internationale ambities of wilt u in het buitenland een project uitvoeren? Kom dan op 17 september naar de DHI- en PIB-bijeenkomst in Eindhoven. Op die dag leert u alles over de DHI-subsidieregeling (demonstratieprojecten, haalbaarheidsstudies en...
Lees verder

Handelsmissie Californië gericht op circulaire economie, duurzame mobiliteit en resilience met staatssecretaris Van Veldhoven
Bent u actief op het gebied van circulaire economie, duurzame mobiliteit of resilience? En wilt u zakendoen in Californië of uw bestaande contacten uitbreiden? Ga dan van 11 tot en met 15 november 2019 mee met de handelsmissie naar Californië, Verenigde Staten. Stientje van Veldhoven,...
Lees verder

Handelsmissie Ethiopië met minister Kaag gericht op water en duurzame voedselproductie
Bent u actief in de watersector of houdt u zich bezig met duurzame voedselproductie? En wilt u uw zaken of bestaande contacten uitbreiden in het op een na grootste land in Afrika? Ga dan van 27 tot en met 31 oktober mee met de handelsmissie naar Ethiopië. Minister Kaag van Buitenlandse Handel en...
Lees verder

Life Sciences en Health-missie Japan met minister Hugo de Jonge
Wilt u zakendoen in Japan? De mogelijkheden leren (ver)kennen en netwerken met relevante stakeholders? En uw Japanse netwerk vergroten? Ga dan van 14 tot en met 18 oktober mee met de Life Sciences en Health-missie met Hugo de Jonge, minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Deze missie is...
Lees verder

3e Meet-up O2LAB: ondernemerschapsonderwijs versterken
Bent u als docent, student, ondernemer of onderwijsaanbieder actief op het gebied van ondernemerschapsonderwijs? En wilt u met ons meedenken over het programma O2LAB? Tijdens de meet-up vertellen wij u meer over de verschillende actielijnen binnen het O2LAB-programma. Ook gaan wij graag met u in...
Lees verder

Twee biologische bedrijven ontvangen SDGP-subsidie voor verdere duurzame groei
Het gaat om het Indonesische bedrijf Aliet Green dat hoogwaardige kokossuikerproducten naar de EU exporteert en het Filipijnse bedrijf TreeLife dat onder meer bananenchips produceeert voor de Europese ma
Lees verder

SDG Partnerschapsfaciliteit: een waardevolle volgende stap na deelname aan een CBI-programma
De internationale ontwikkelingsprogramma's uitgevoerd door de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland kunnen elkaar goed aanvullen.
Lees verder

Innovatiemissie Smart en Green Mobility Sydney - Smart Cities, Sydney
Bent u actief binnen het thema Smart Cities en dan specifiek binnen het thema Smart & Green Mobility, inclusief de data en informatie die hierin een belangrijke rol spelen? En zoekt u uitbreiding naar of zakelijke kansen in Australië? Ga dan mee met de innovatiemissie naar Australië!
Lees verder

Netwerkevenement smart mobility in het Verenigd Koninkrijk
Bent u actief op het gebied van smart mobility? En wilt u Britse zakenpartners ontmoeten? Kom dan op 5 september naar de 'Anglo-Dutch mission on smart mobility'. Dit evenement vindt plaats tijdens de handelsbeurs Cenex-Low Carbon Vehicles 2019 (Cenex-LCV). Tijdens het evenement gaan Nederlandse...
Lees verder

B2b-matchmaking tijdens Marketplace Food in Oostenrijk
Bent u inkoper of groothandelaar van voedingsmiddelen en dranken? Ontmoet dan op 1 oktober Oostenrijkse zakenpartners tijdens de Food Marketplace in Wenen. De Marketplace Austria Food is een uitstekende gelegenheid om Oostenrijkse leveranciers en producenten uit de voedingsmiddelen- en...
Lees verder